Do našeho týmu hledáme:

Montážní a servisní technik internetových přípojek

Přijmeme technika pro realizaci a servis internetových přípojek.

Náplň práce:

  • Instalace kabelových a bezdrátových internetových přípojek
  • Konfigurace klientských routerů
  • Údržba páteřní infrastruktury
  • Řešení technických problémů na internetových přípojkách

Požadavky:

  • Vzdělání minimálně USO v oboru elektro
  • Minimálně všeobecné znalosti z oboru počítačů, počítačových a wifi sítí, protokolu TCP/IP, Windows
  • Zkoušky z vyhlášky 50/1978 sb. minimálně §6
  • Řidičský průkaz skupiny B a minimálně 3 roky praxe
  • Komunikativnost, kultivovaný slovní projev
  • Samostatnost, dobrá paměť, kreativita

Nabízíme:

  • Zajímavá práce v mladém kolektivu
  • Slušné platové ohodnocení dle praxe a pracovních výkonů
  • Zaměstnanecké benefity
  • Neomezené telefonování po ČR